Tüm ürünler
-
Karides Kafa Alma Makinesi
-
Karides Soyma Makinesi
-
Karides Sınıflandırma Makinesi
-
Balık sınıflandırma makinesi
-
Karides Pişirme Makinesi
-
Karides kesme makinesi
-
Karides Temizleme Makinesi
-
Balık Derisi Yüzme Makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık Bağırsak Makinası
-
Balık Yıkama Makinesi
-
Balık Ölçekleme Makinesi
-
Kırık yıkama makinesi
-
Islatma Makinesi
-
Karides İşleme Makinesi
-
Balık İşleme Makinesi
anahtar kelimeler [ stainless steel 304 fish processing line ] eşleşme 69 Ürünler.
Paslanmaz çelik 304 Balık işleme hattı Montaj hattı Platform Balık başını kesme üretim hattı tablosu
| anahtar kelime:: | Balık işleme üretim hattı montaj hattı platformu Balık başını kesme üretim hattı tablosu |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1552mm |
Balık İşleme Hattı Üretim Hattı Balık derisi kesme ekipmanı Paslanmaz çelik soyma makinesi balık işleme hattı
| Anahtar Kelime: | Balık İşleme Hattı Üretim Hattı Balık derisi kesme ekipmanı Paslanmaz çelik soyma makinesi balık işl |
|---|---|
| Bıçak derinliği: | ayarlanabilir olabilir |
| Boyut ((L*W*H): | U1200xG600xY934mm |
3.10KW Konveyör balık işleme hattı Balık Descaling Üretim hattı Kedim balığı Skinne
| anahtar kelime:: | Balık işleme taşıyıcı Balık işleme fabrikasının üretim hattı Balık kabuğu çıkarma üretim hattı Kedik |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1560mm |
Paslanmaz çelik balık işleme makinesi korozyona karşı 380V 50Hz
| anahtar kelime:: | Balık pul giderme üretim hattı Karides İşleme Konveyörü Üretim hattı montajı için konveyör bantları |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1550mm |
3.03KW Balık İşleme Üretim hattı Montaj Platformu Balık başını kesme Üretim hattı Tablosu
| anahtar kelime:: | Balık işleme üretim hattı montaj hattı platformu Balık başını kesme üretim hattı tablosu |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1553mm |
Taşıyıcı Balık İşleme Üretim hattı Balık Descaling Üretim hattı Balık balığı Skinne
| anahtar kelime:: | Balık işleme taşıyıcı Balık işleme fabrikasının üretim hattı Balık kabuğu çıkarma üretim hattı Kedik |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1555mm |
Özellik Stainless Steel Çerçeve Gıda İşleme Montaj hattı Kemer taşıyıcı Balık işleme taşıyıcı
| anahtar kelime:: | Özellik Stainless Steel Çerçeve Gıda İşleme Montaj hattı Kemer taşıyıcı Balık işleme taşıyıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1559mm |
Karides ve Balık İşleme Makinesi Çok kişilik İşleme Akış Platformu
| anahtar kelime:: | Balık ve karides işleme platformu Çok kişilik işleme akış platformu |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1551mm |
1000 kg kapasiteli Karides işleme hattı Karides başlığı ve kabuğu üretim hattı
| anahtar kelime:: | Karides işleme hattı Karides başlıktan çıkarma ve kabuklama işleme hattı Balık işleme fabrikası üret |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1554mm |
sardalya, tilapya, mürekkepbalığı, balık balığı soyma makinesi, sıcak satılan balık derisi soyma makinesi balık işleme hattı
| anahtar kelime:: | sardalya, tilapya, mürekkepbalığı, balık balığı soyma makinesi, sıcak satılan balık derisi soyma mak |
|---|---|
| Malzeme:: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | L700xW600xH935mm |

