Tüm ürünler
-
Karides Kafa Alma Makinesi
-
Karides Soyma Makinesi
-
Karides Sınıflandırma Makinesi
-
Balık sınıflandırma makinesi
-
Karides Pişirme Makinesi
-
Karides kesme makinesi
-
Karides Temizleme Makinesi
-
Balık Derisi Yüzme Makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık Bağırsak Makinası
-
Balık Yıkama Makinesi
-
Balık Ölçekleme Makinesi
-
Kırık yıkama makinesi
-
Islatma Makinesi
-
Karides İşleme Makinesi
-
Balık İşleme Makinesi
anahtar kelimeler [ stainless steel 304 fish processing line ] eşleşme 69 Ürünler.
Balık ve karides işleme fabrikası üretim hattı paslanmaz çelik eritme tepsisi karides dondurma tepsisi ayırıcı
| Anahtar Kelime: | Balık ve karides işleme fabrikası üretim hattı paslanmaz çelik eritme tepsisi karides dondurma tepsi |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U3500xG800xY1102mm |
| Ana bileşenler: | motor, dişli, konveyör, sprey |
Tam otomatik balık işleme üretim hattı Çim kaprağı, kapra, mandarin balığı, perş ve diğer balık bağırsaklarının temizlenmesi
| Anahtar kelime: | Tam otomatik balık işleme üretim hattı Çim kapra, kapra, mandarin balığı, perçesi ve diğer balık iç |
|---|---|
| Gerilim:: | 380V/3P/50Hz |
| Boyut(L*W*H):: | U2100xG650xY1305mm |
Uskumru Kesme Makinası Uskumru kesme makinası paslanmaz çelik balık işleme profesyonel üretim hattı
| anahtar kelime:: | Uskumru Kesme Makinası Uskumru kesme makinası paslanmaz çelik balık işleme profesyonel üretim hattı |
|---|---|
| Malzeme:: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U1550xG800xY1452mm |
Balık işleme üretim hattı için balık pul giderme ve temizleme makinesi
| Anahtar Kelimeler: | Balık işleme üretim hattı için balık pul giderme ve temizleme makinesi |
|---|---|
| Hız: | ayarlanabilir olabilir |
| Boyut ((L*W*H): | L2200xW1150xH1608mm |
Çok amaçlı karides işleme tesisi, pratik ticari balık işleme ekipmanları
| Anahtar kelime: | Su Püskürtme Balık Karides İşleme Tesisi Üretim Hattı Donma Tepsisi Ayırıcı |
|---|---|
| Ayrı yöntem: | su spreyi |
| Üretim kapasitesi:: | 500-600KG/SAAT |
40-50pcs/Min Tilapia Fillet Makinesi Dayanıklı Paslanmaz Çelik 304
| Anahtar kelime: | Tam Otomatik Balık Maw Kesme ve Temizleme Ekipmanları Balık Öldürme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim:: | 380V/3P/50Hz |
| Boyut(L*W*H): | U2100xG650xY1300mm |
Karides büyüklüğü sıralama makinesi Balık ölçeği temizleme ve işleme hattı üretim hattı sıralama makinesi
| Anahtar Kelime: | Karides büyüklüğü sıralama makinesi Balık ölçeği temizleme ve işleme hattı üretim hattı sıralama mak |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | L6000xW5200xH2210mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1810kg |
Yarı otomatik balık soyma makinesi balık işleme ve soyma üretim hattı elektrikli soyma makinesi
| anahtar kelime:: | Yarı otomatik balık soyma makinesi balık işleme ve soyma üretim hattı elektrikli soyma makinesi |
|---|---|
| Rengi:: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut ((L*W*H): | U1200xG600xY937mm |
Paslanmaz çelik karides kafası çıkarma işleme hattı Karides kafası vücut ayrımı ve sınıflandırma makinesi
| Anahtar kelime: | Paslanmaz çelik karides kafası çıkarma işleme hattı Karides kafası vücut ayrımı ve sınıflandırma mak |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut ((L*W*H): | L19500xW2500xH1706mm |
Karides Kafası Çıkarma Makinesi Karides İşleme Hatı Kafa Çıkarma
| Anahtar kelime: | Deniz Ürünleri İşleme Tesisi Karides Kafa Alma Hattı Karides Kafa Kesme Sistemi |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut ((L*W*H): | L19500xW2500xH1704mm |

