Tüm ürünler
-
Karides Kafa Alma Makinesi
-
Karides Soyma Makinesi
-
Karides Sınıflandırma Makinesi
-
Balık sınıflandırma makinesi
-
Karides Pişirme Makinesi
-
Karides kesme makinesi
-
Karides Temizleme Makinesi
-
Balık Derisi Yüzme Makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık Bağırsak Makinası
-
Balık Yıkama Makinesi
-
Balık Ölçekleme Makinesi
-
Kırık yıkama makinesi
-
Islatma Makinesi
-
Karides İşleme Makinesi
-
Balık İşleme Makinesi
anahtar kelimeler [ stainless steel 304 fish processing line ] eşleşme 69 Ürünler.
12 Adet Canlı Balık Silindir Ayırma Hattı ile Yüksek Hızlı Canlı Balık Silindir Greyder
| anahtar kelime:: | 12 Adet Canlı Balık Silindir Ayırma Hattı ile Yüksek Hızlı Canlı Balık Silindir Greyder |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U6000xG4000xY2200mm |
| Elektrik kutusu malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
Otomatik Balık Yıkama Makinesi Kullanım Dayanıklı Çok Fonksiyonlu
| anahtar kelime:: | Otomatik Balık Yüksek Basınçlı Kabarcık Yıkama Makinesi Karides Temizleme Hattı |
|---|---|
| Hız: | Sıklık |
| Boyut(L*W*H):: | U4200xG1600xY1200mm |
Pratik Rol Balık Sıralama Makinesi, Çok Fonksiyonlu Karides Sıralayıcı
| Anahtar kelime: | Silindir Akıllı Vannamei Ayırıcı Vannamei Boyutlandırıcı Vannamei Ayırıcı Vannamei Boyutlandırma Hat |
|---|---|
| Boyut(L*W*H): | U6000xG5200xY2200mm |
| Güç: | 4.9KW |
Anti korozyon balık ölçekleme makinesi su geçirmez dayanıklı otomatik
| Anahtar Kelimeler: | Paslanmaz Çelik Balık Pulları Sökücü Makinesi Kireç Çözücü Balık Makinesi Döner Tambur |
|---|---|
| Hız: | ayarlanabilir olabilir |
| Boyut(L*W*H): | U2200xG1150xY1600mm |
Deniz ürünleri işleme tesisi makineleri ve ekipmanları balık pullarını verimli bir şekilde kaldırır tilapia Döner Davul tipi balık descaler
| Anahtar Kelimeler: | Deniz ürünleri işleme tesisi makineleri ve ekipmanları balık pullarını verimli bir şekilde kaldırır |
|---|---|
| Hız: | ayarlanabilir olabilir |
| Boyut ((L*W*H): | L2200xW1150xH1606mm |
Balık kabuğu çıkarma, laparotomi, bağırsak temizleme işleme ekipmanları Balık kabuğu çıkarma makinesi
| Anahtar Kelimeler: | Balık kabuğu çıkarma, laparotomi, bağırsak temizleme işleme ekipmanları Balık kabuğu çıkarma makines |
|---|---|
| Hız: | ayarlanabilir olabilir |
| Boyut ((L*W*H): | U2200xG1150xY1610mm |
1500W pratik balık çıkartma makinesi çok amaçlı aşınmaya dayanıklı
| Anahtar kelime: | Yeni Tip Otomatik Balık Temizleme Makinesi Balık Bölme ve Kesme Fileto Makinesi |
|---|---|
| Renk: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Teslimat: | 20-30 gün |
Karp tilapia balık kabuğu kazıma makinesi döner yuvarlak oluklu balık kabuğu çıkarıcı ekipman deniz ürünleri işleme tesisi
| Anahtar Kelimeler: | Karp tilapia balık kabuğu kazıma makinesi döner yuvarlak oluklu balık kabuğu çıkarıcı ekipman deniz |
|---|---|
| Hız: | ayarlanabilir olabilir |
| Boyut ((L*W*H): | L2200xW1150xH1604mm |
Büyük çıkışlı tam balık sınıflandırma makinesi 18 tekerlekli tam balık sınıflandırma makinesi ve balık boyutlandırma
| anahtar kelime:: | Büyük çıkışlı tam balık sınıflandırma makinesi 18 tekerlekli tam balık sınıflandırma makinesi ve bal |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U6000xG4000xY2200mm |
| Malzeme:: | Paslanmaz çelik 304 |
İyi Etki Balık Rollu Sıralama Makinesi ve Balık Boyutlandırma için Pelajik Balık Rollu Sıralama Makinesi
| anahtar kelime:: | İyi Etki Balık Rollu Sıralama Makinesi ve Balık Boyutlandırma için Pelajik Balık Rollu Sıralama Maki |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U6000xG4000xY2200mm |
| Malzeme:: | Paslanmaz çelik 304 |

