Tüm ürünler
-
Karides Kafa Alma Makinesi
-
Karides Soyma Makinesi
-
Karides Sınıflandırma Makinesi
-
Balık sınıflandırma makinesi
-
Karides Pişirme Makinesi
-
Karides kesme makinesi
-
Karides Temizleme Makinesi
-
Balık Derisi Yüzme Makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık Bağırsak Makinası
-
Balık Yıkama Makinesi
-
Balık Ölçekleme Makinesi
-
Kırık yıkama makinesi
-
Islatma Makinesi
-
Karides İşleme Makinesi
-
Balık İşleme Makinesi
anahtar kelimeler [ stainless steel 304 fish processing line ] eşleşme 69 Ürünler.
1506kg Deniz ürünleri üretim hattı Paslanmaz çelik Özel çalışma masası Balık ve Karides işleme hattı Taşıyıcı kemer
| anahtar kelime:: | Deniz ürünleri işleme hattı paslanmaz çelik özel çalışma masası Balık ve karides işleme hattı Taşıyı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | L10000xW1150xH1556mm |
Balık ve Karides İşleme Makinesi Taşıyıcı Kemeri Deniz Ürünleri Fabrikası Çalışma Masası Karides İşleme hattı
| anahtar kelime:: | Balık ve karides işleme taşıyıcı bant Deniz ürünleri işleme fabrikası çalışma masası Karides işleme |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | L10000xW1150xH1558mm |
18pcs Roller SS304 Küçük Balık Sıralama Makinesi Küçük Balık Sıralama Liniyası
| anahtar kelime:: | Çin Küçük Balık Ayırma Makinesi Küçük Balık Boyutlandırma Makinesi Küçük Balık Sınıflandırma Hattı |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U6000xG4000xY2200mm |
| Elektrik kutusu malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
Fabrika Doğrudan Satış Paslanmaz Çelik Balık İşleme Ekipmanı Balık Ölçüsü Çıkarma Makinesi Balık Ölçüsü Kesme Ekipmanı
| Anahtar Kelimeler: | Fabrika Doğrudan Satış Paslanmaz Çelik Balık İşleme Ekipmanı Balık Ölçüsü Çıkarma Makinesi Balık Ölç |
|---|---|
| Hız: | ayarlanabilir olabilir |
| Boyut ((L*W*H): | L2200xW1150xH1602mm |
Paslanmaz çelik balık işleme ekipmanları Balık ölçeği kazma makinesi Balık ölçeği kesme ekipmanları Elektrikli ölçeği çıkarma makinesi
| Anahtar Kelimeler: | Paslanmaz çelik balık işleme ekipmanları Balık pulu kazıma makinesi Balık pulu kesme ekipmanı Elektr |
|---|---|
| Hız: | ayarlanabilir olabilir |
| Boyut ((L*W*H): | L2200xW1150xH1603mm |
Davul tipi otomatik elektrikli balık mermi temizleme makinesi Paslanmaz çelik deniz ürünleri işleme ekipmanları balık temizleme machi
| Anahtar Kelimeler: | Davul tipi otomatik elektrikli balık pulu temizleme makinesi Paslanmaz çelik deniz ürünleri işleme e |
|---|---|
| Hız: | ayarlanabilir olabilir |
| Boyut ((L*W*H): | L2200xW1150xH1607mm |
Balık kesme makinesi üretim hattı Balık işleme platformu özelleştirilebilir
| anahtar kelime:: | Balık kesme makinesi üretim hattı Balık işleme platformu özelleştirilebilir |
|---|---|
| Malzeme:: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U1550xG800xY1457mm |
Kullanım Dayanıklı Karides İşleme Makinesi Erozyon Karşıtı Pratik
| Anahtar kelime: | Suşi Kaynatma Makinesi Üretim Hattı İçin Soğutma Suyu Sirkülasyon Sistemi |
|---|---|
| Malzeme:: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Boyut(L*W*H): | U4200xG1600xY1206mm |
Sushi Karides İşleme Karides Üretim hattı Deniz ürünleri balık ve karides işleme makineleri
| Anahtar Kelime: | Deniz ürünleri işleme tesisi büyük parti balık ve karides avlama makinesi Sushi Karides Üretim hattı |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U5930xG1200xY2003mm |
| Üretim kapasitesi:: | 500-603kg/saat |
3.07KW Balık Descaling Üretim hattı Montaj Karides İşleme Taşıyıcı Kemerleri
| anahtar kelime:: | Balık pul giderme üretim hattı Karides İşleme Konveyörü Üretim hattı montajı için konveyör bantları |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | L10000xW1150xH1557mm |

