Tüm ürünler
-
Karides Kafa Alma Makinesi
-
Karides Soyma Makinesi
-
Karides Sınıflandırma Makinesi
-
Balık sınıflandırma makinesi
-
Karides Pişirme Makinesi
-
Karides kesme makinesi
-
Karides Temizleme Makinesi
-
Balık Derisi Yüzme Makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık Bağırsak Makinası
-
Balık Yıkama Makinesi
-
Balık Ölçekleme Makinesi
-
Kırık yıkama makinesi
-
Islatma Makinesi
-
Karides İşleme Makinesi
-
Balık İşleme Makinesi
anahtar kelimeler [ conveyor fish processing line ] eşleşme 20 Ürünler.
3.10KW Konveyör balık işleme hattı Balık Descaling Üretim hattı Kedim balığı Skinne
| anahtar kelime:: | Balık işleme taşıyıcı Balık işleme fabrikasının üretim hattı Balık kabuğu çıkarma üretim hattı Kedik |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1560mm |
Taşıyıcı Balık İşleme Üretim hattı Balık Descaling Üretim hattı Balık balığı Skinne
| anahtar kelime:: | Balık işleme taşıyıcı Balık işleme fabrikasının üretim hattı Balık kabuğu çıkarma üretim hattı Kedik |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1555mm |
Balık İşleme Hattı Üretim Hattı Balık derisi kesme ekipmanı Paslanmaz çelik soyma makinesi balık işleme hattı
| Anahtar Kelime: | Balık İşleme Hattı Üretim Hattı Balık derisi kesme ekipmanı Paslanmaz çelik soyma makinesi balık işl |
|---|---|
| Bıçak derinliği: | ayarlanabilir olabilir |
| Boyut ((L*W*H): | U1200xG600xY934mm |
Özellik Stainless Steel Çerçeve Gıda İşleme Montaj hattı Kemer taşıyıcı Balık işleme taşıyıcı
| anahtar kelime:: | Özellik Stainless Steel Çerçeve Gıda İşleme Montaj hattı Kemer taşıyıcı Balık işleme taşıyıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1559mm |
Uskumru Kesme Makinası Uskumru kesme makinası paslanmaz çelik balık işleme profesyonel üretim hattı
| anahtar kelime:: | Uskumru Kesme Makinası Uskumru kesme makinası paslanmaz çelik balık işleme profesyonel üretim hattı |
|---|---|
| Malzeme:: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U1550xG800xY1452mm |
Paslanmaz çelik balık işleme makinesi korozyona karşı 380V 50Hz
| anahtar kelime:: | Balık pul giderme üretim hattı Karides İşleme Konveyörü Üretim hattı montajı için konveyör bantları |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1550mm |
Çok amaçlı karides işleme tesisi, pratik ticari balık işleme ekipmanları
| Anahtar kelime: | Su Püskürtme Balık Karides İşleme Tesisi Üretim Hattı Donma Tepsisi Ayırıcı |
|---|---|
| Ayrı yöntem: | su spreyi |
| Üretim kapasitesi:: | 500-600KG/SAAT |
Balık ve Karides İşleme Makinesi Taşıyıcı Kemeri Deniz Ürünleri Fabrikası Çalışma Masası Karides İşleme hattı
| anahtar kelime:: | Balık ve karides işleme taşıyıcı bant Deniz ürünleri işleme fabrikası çalışma masası Karides işleme |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | L10000xW1150xH1558mm |
Balık kesme makinesi üretim hattı Balık işleme platformu özelleştirilebilir
| anahtar kelime:: | Balık kesme makinesi üretim hattı Balık işleme platformu özelleştirilebilir |
|---|---|
| Malzeme:: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U1550xG800xY1457mm |
1506kg Deniz ürünleri üretim hattı Paslanmaz çelik Özel çalışma masası Balık ve Karides işleme hattı Taşıyıcı kemer
| anahtar kelime:: | Deniz ürünleri işleme hattı paslanmaz çelik özel çalışma masası Balık ve karides işleme hattı Taşıyı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | L10000xW1150xH1556mm |

