Tüm ürünler
-
Karides Kafa Alma Makinesi
-
Karides Soyma Makinesi
-
Karides Sınıflandırma Makinesi
-
Balık sınıflandırma makinesi
-
Karides Pişirme Makinesi
-
Karides kesme makinesi
-
Karides Temizleme Makinesi
-
Balık Derisi Yüzme Makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık Bağırsak Makinası
-
Balık Yıkama Makinesi
-
Balık Ölçekleme Makinesi
-
Kırık yıkama makinesi
-
Islatma Makinesi
-
Karides İşleme Makinesi
-
Balık İşleme Makinesi
anahtar kelimeler [ conveyor fish processing line ] eşleşme 20 Ürünler.
18pcs Roller SS304 Küçük Balık Sıralama Makinesi Küçük Balık Sıralama Liniyası
| anahtar kelime:: | Çin Küçük Balık Ayırma Makinesi Küçük Balık Boyutlandırma Makinesi Küçük Balık Sınıflandırma Hattı |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U6000xG4000xY2200mm |
| Elektrik kutusu malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
4 Stil Otomatik Balık Sınıflandırma Makinesi Ve 5-10T / H ile Küçük Balık Sınıflandırma Lini
| anahtar kelime:: | 4 Stil Otomatik Balık Sınıflandırma Makinesi ve 5-10T / H ile Küçük Balık Sırasını Ayırma |
|---|---|
| işlet: | Kolayca. |
| Voltaj: | 380V veya Özelleştirilmiş |
3.07KW Balık Descaling Üretim hattı Montaj Karides İşleme Taşıyıcı Kemerleri
| anahtar kelime:: | Balık pul giderme üretim hattı Karides İşleme Konveyörü Üretim hattı montajı için konveyör bantları |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | L10000xW1150xH1557mm |
Balık ve karides işleme fabrikası üretim hattı paslanmaz çelik eritme tepsisi karides dondurma tepsisi ayırıcı
| Anahtar Kelime: | Balık ve karides işleme fabrikası üretim hattı paslanmaz çelik eritme tepsisi karides dondurma tepsi |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U3500xG800xY1102mm |
| Ana bileşenler: | motor, dişli, konveyör, sprey |
12 Adet Canlı Balık Silindir Ayırma Hattı ile Yüksek Hızlı Canlı Balık Silindir Greyder
| anahtar kelime:: | 12 Adet Canlı Balık Silindir Ayırma Hattı ile Yüksek Hızlı Canlı Balık Silindir Greyder |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U6000xG4000xY2200mm |
| Elektrik kutusu malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |
1500W pratik balık çıkartma makinesi çok amaçlı aşınmaya dayanıklı
| Anahtar kelime: | Yeni Tip Otomatik Balık Temizleme Makinesi Balık Bölme ve Kesme Fileto Makinesi |
|---|---|
| Renk: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Teslimat: | 20-30 gün |
Büyük çıkışlı tam balık sınıflandırma makinesi 18 tekerlekli tam balık sınıflandırma makinesi ve balık boyutlandırma
| anahtar kelime:: | Büyük çıkışlı tam balık sınıflandırma makinesi 18 tekerlekli tam balık sınıflandırma makinesi ve bal |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U6000xG4000xY2200mm |
| Malzeme:: | Paslanmaz çelik 304 |
İyi Etki Balık Rollu Sıralama Makinesi ve Balık Boyutlandırma için Pelajik Balık Rollu Sıralama Makinesi
| anahtar kelime:: | İyi Etki Balık Rollu Sıralama Makinesi ve Balık Boyutlandırma için Pelajik Balık Rollu Sıralama Maki |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U6000xG4000xY2200mm |
| Malzeme:: | Paslanmaz çelik 304 |
Ticari balık sınıflandırması Pelajik Ticari balık sınıflandırma makinesi ve balık boyutlandırma
| anahtar kelime:: | Ticari balık sınıflandırması Pelajik Ticari balık sınıflandırma makinesi ve balık boyutlandırma |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U6000xG4000xY2200mm |
| Malzeme:: | Paslanmaz çelik 304 |
12 Silindirli Otomatik Sardalya Sınıflandırma Hattı ile Büyük Verimli Sardalya Ebatlama Makinesi
| anahtar kelime:: | 12 Silindirli Otomatik Sardalya Sınıflandırma Hattı ile Büyük Verimli Sardalya Ebatlama Makinesi |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U6000xG4000xY2200mm |
| Elektrik kutusu malzemesi: | Paslanmaz çelik 304 |

