Tüm ürünler
-
Karides Kafa Alma Makinesi
-
Karides Soyma Makinesi
-
Karides Sınıflandırma Makinesi
-
Balık sınıflandırma makinesi
-
Karides Pişirme Makinesi
-
Karides kesme makinesi
-
Karides Temizleme Makinesi
-
Balık Derisi Yüzme Makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık Bağırsak Makinası
-
Balık Yıkama Makinesi
-
Balık Ölçekleme Makinesi
-
Kırık yıkama makinesi
-
Islatma Makinesi
-
Karides İşleme Makinesi
-
Balık İşleme Makinesi
anahtar kelimeler [ 50pcs min fish cleaning gutting machine ] eşleşme 14 Ürünler.
Balık Temizleme Makinesini Kullanmak Kolay Balık Karnı Bölme Makinesini 50pcs/min 1.52KW
| Anahtar kelime: | Kullanımı Kolay Balık Temizleme Oluk Açma Makinesi Balık Öldürme Makinesi Balık Göbeği Yarma Kesme M |
|---|---|
| Gerilim:: | 380V/3P/50Hz |
| Boyut(L*W*H):: | U2100xG650xY1312mm |
Tilapia temizleme ve dışkılama makinesi Aring Öldürme Balık Dışkılama ve Pürüzleme Makinesi Balık Açık Karın Makinesi
| Anahtar kelime: | Tilapia temizleme ve dışkılama makinesi Aring Öldürme Balık Dışkılama ve Pürüzleme Makinesi Balık Aç |
|---|---|
| Gerilim:: | 380V/3P/50Hz |
| Boyut(L*W*H):: | L2100xW650xH1303mm |
Otomatik Balık Karnı Kesme Makinesi Çok amaçlı Su geçirmez
| Anahtar kelime: | Kullanımı Kolay Balık Temizleme Oluk Açma Makinesi Otomatik Balık Göbek Kesme Makinesi |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U2100xG650xY1300mm |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
Otomatik Balık Gutting Makinesi Balık Viscera Temizleme ve Çamaşır Makinesi
| Anahtar kelime: | Otomatik balık dışkılama makinesi Balık iç organları temizleme makinesi Balık dışkılama çamaşır maki |
|---|---|
| Gerilim:: | 380V/3P/50Hz |
| Boyut(L*W*H):: | U2100xG650xY1310mm |
Balık Endüstrisi için Paslanmaz Çelik Balık Öldürme Makinesi İç Organ Temizleme Makinesi Küçük Büyük Balık Bağırsak Temizleme Makinesi
| Anahtar kelime: | Balık Endüstrisi için Paslanmaz Çelik Balık Öldürme Makinesi İç Organ Temizleme Makinesi Küçük Büyük |
|---|---|
| Gerilim:: | 380V/3P/50Hz |
| Boyut(L*W*H):: | L2100xW650xH1308mm |
Elektrikli 3P balık çıkartma makinesi Multiscene 2100x650x1300mm
| Anahtar kelime: | Elektrikli Balık Temizleme Makinesi Balık Göbeği Kesme Öldürme Makinesi |
|---|---|
| Renk: | Paslanmaz çelik |
| Gerilim:: | 380V/3P/50Hz |
1500W pratik balık çıkartma makinesi çok amaçlı aşınmaya dayanıklı
| Anahtar kelime: | Yeni Tip Otomatik Balık Temizleme Makinesi Balık Bölme ve Kesme Fileto Makinesi |
|---|---|
| Renk: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Teslimat: | 20-30 gün |
Paslanmaz çelik balık çıkartma makinesi Anti korozyon Otomatik
| Anahtar kelime: | Kullanımı Kolay Tam Otomatik Balık Kesme ve Temizleme Ekipmanı Makinesi |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Teslimat: | 20-30 gün |
Ticari Tilapia Balığı Viscera Çıkartma Makinesi Istikrarlı Erozyon Karşıtı
| Anahtar kelime: | Küçük Balık Öldürme ve İç Organ Sökücü Tilapia Oluk Açma Makinesi Balık Öldürme Makinesi |
|---|---|
| Malzeme:: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Boyut(L*W*H): | U2200xG1150xY1600mm |
Endüstriyel Dayanıklı Balık Gutting Makinesi Paslanmaz Çelik Malzeme
| Anahtar kelime: | Paslanmaz Çelik Balık Öldürme Makinesi Balık Endüstrisi Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim:: | 380V/3P/50Hz |
| Şebeke: | 1-2 kişi |

