Tüm ürünler
-
Karides Kafa Alma Makinesi
-
Karides Soyma Makinesi
-
Karides Sınıflandırma Makinesi
-
Balık sınıflandırma makinesi
-
Karides Pişirme Makinesi
-
Karides kesme makinesi
-
Karides Temizleme Makinesi
-
Balık Derisi Yüzme Makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık Bağırsak Makinası
-
Balık Yıkama Makinesi
-
Balık Ölçekleme Makinesi
-
Kırık yıkama makinesi
-
Islatma Makinesi
-
Karides İşleme Makinesi
-
Balık İşleme Makinesi
anahtar kelimeler [ 50pcs min fish cleaning gutting machine ] eşleşme 14 Ürünler.
Kalıcı 1.5KW balık çıkartma makinesi keskin bıçağı olan çok fonksiyonel
| Anahtar kelime: | İşçiyi Kurtarın Balık Kesme ve Öldürme Makinesi Küçük Sazan Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Bıçak ağzı: | keskin ve dayanıklı |
| istikrar: | Çok yüksek |
Çok fonksiyonlu Balık Öldürme Temizleme Makinesi Balık Açık Sırt Karın Açıcı Scaler Gutting Kaldırma Makinesi
| Anahtar kelime: | Çok fonksiyonlu Balık Öldürme Temizleme Makinesi Balık Açık Sırt Karın Açıcı Scaler Gutting Kaldırma |
|---|---|
| Gerilim:: | 380V/3P/50Hz |
| Boyut(L*W*H):: | L2100xW650xH1304mm |
380V 50Hz otomatik balık fillesi makinesi, pratik balık visera temizleme makinesi
| Anahtar kelime: | Yüksek Kararlılık Otomatik Balık Temizleme Makinesi Balık İç Organ Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim:: | 380V/3P/50Hz |
| Boyut(L*W*H):: | U2100xG650xY1300mm |
Kullanım Dayanıklı Balık Öldürme Makinesi, 380V Otomatik Balık Fillesi Makinesi
| Anahtar kelime: | Tam Otomatik Balık İşleme Ekipmanları Balık Temizleme ve Temizleme Makinesi |
|---|---|
| Şebeke: | 1-2 kişi |
| Boyut(L*W*H):: | U2100xG650xY1300mm |

