Tüm ürünler
-
Karides Kafa Alma Makinesi
-
Karides Soyma Makinesi
-
Karides Sınıflandırma Makinesi
-
Balık sınıflandırma makinesi
-
Karides Pişirme Makinesi
-
Karides kesme makinesi
-
Karides Temizleme Makinesi
-
Balık Derisi Yüzme Makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık Bağırsak Makinası
-
Balık Yıkama Makinesi
-
Balık Ölçekleme Makinesi
-
Kırık yıkama makinesi
-
Islatma Makinesi
-
Karides İşleme Makinesi
-
Balık İşleme Makinesi
anahtar kelimeler [ 1500kg seafood sorting machine ] eşleşme 19 Ürünler.
ISO 1500KG Deniz ürünleri sıralama makinesi, çok fonksiyonel balık boyutu sıralayıcı
| Anahtar kelime: | Yüksek Hassasiyetli Balık Boyutu Sıralayıcısı Karides Boyutu Ayırma Makinesi Deniz Ürünleri Ayırma M |
|---|---|
| Boyut(L*W*H): | U6000xG5200xY2200mm |
| Çekirdek garantisi: | 1 yıl |
Paslanmaz çelik karides işleme ve sıralama makinesi Deniz ürünleri sıralama makinesi
| Anahtar Kelime: | Paslanmaz çelik karides işleme ve sıralama makinesi Deniz ürünleri sıralama makinesi |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U6000xG5200xY2204mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1804kg |
380V 50Hz Deniz Meyveleri Sıralama Makinesi, Çoklu Sahne Karides Boyutlandırma Makinesi
| Anahtar kelime: | Vannamei için Otomatik Ayırma Makinesi Otomatik Ebatlama Makinesi Otomatik Ayırıcı |
|---|---|
| Boyut(L*W*H): | U6000xG5200xY2200mm |
| U6000xG5204xY2200mm: | 1500kg-1800kg |
Karidesleri soymak için otomatik karides sınıflandırma makinesi taze karides yıkama yuvarlama sınıflandırma makinesi karides sınıflandırıcı
| Anahtar Kelime: | Karidesleri soymak için otomatik karides sınıflandırma makinesi taze karides yıkama yuvarlama sınıfl |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U6000xG5200xY2201mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1801kg |
Karidesleri soymak için otomatik karides sınıflandırma makinesi taze karides yıkama yuvarlama sınıflandırma makinesi karides sınıflandırıcı
| Anahtar Kelime: | Karidesleri soymak için otomatik karides sınıflandırma makinesi taze karides yıkama yuvarlama sınıfl |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U6000xG5200xY2202mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1802kg |
Otomatik gıda işleme hattı balık sınıflandırma makinesi Karides temizleme ve sınıflandırma makinesi
| Anahtar Kelime: | Otomatik gıda işleme hattı balık sınıflandırma makinesi Karides temizleme ve sınıflandırma makinesi |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U6000xG5200xY2209mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1809kg |
Karides büyüklüğü sıralama makinesi Balık ölçeği temizleme ve işleme hattı üretim hattı sıralama makinesi
| Anahtar Kelime: | Karides büyüklüğü sıralama makinesi Balık ölçeği temizleme ve işleme hattı üretim hattı sıralama mak |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | L6000xW5200xH2210mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1810kg |
304 paslanmaz çelik 18 silindirli balık sınıflandırma makinesi Balık boyutu tarama makinesi
| Anahtar Kelime: | 304 paslanmaz çelik 18 silindirli balık sınıflandırma makinesi Balık boyutu tarama makinesi |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U6000xG5200xY2208mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1808kg |
Otomatik balık sınıflandırma makinesi, balık boyutu sınıflandırma makinesi
| Anahtar Kelime: | Otomatik balık sınıflandırma makinesi, balık boyutu sınıflandırma makinesi |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | L6000xW5200xH2211mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1811kg |
Karides sınıflandırma makinesi, karides temizleme ve sınıflandırma makinesi, karides tarama makinesi
| Anahtar Kelime: | Karides sınıflandırma makinesi, karides temizleme ve sınıflandırma makinesi, karides tarama makinesi |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U6000xG5200xY2207mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1807kg |

