Tüm ürünler
-
Karides Kafa Alma Makinesi
-
Karides Soyma Makinesi
-
Karides Sınıflandırma Makinesi
-
Balık sınıflandırma makinesi
-
Karides Pişirme Makinesi
-
Karides kesme makinesi
-
Karides Temizleme Makinesi
-
Balık Derisi Yüzme Makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık Bağırsak Makinası
-
Balık Yıkama Makinesi
-
Balık Ölçekleme Makinesi
-
Kırık yıkama makinesi
-
Islatma Makinesi
-
Karides İşleme Makinesi
-
Balık İşleme Makinesi
anahtar kelimeler [ 1500kg seafood sorting machine ] eşleşme 19 Ürünler.
Dayanıklı 380V balık sınıflandırma cihazı, Erozyon karşıtı balık sınıflandırma makinesi
| anahtar kelime:: | Yüksek Verimli Balık Boyutlandırma Makinesi Deniz Ürünleri İşlemi Otomatik Balık Boyutlandırma Makin |
|---|---|
| Merdane Sayısı: | 18 parça |
| Operatör Sayısı: | 2-4 kişi |
Deniz ürünleri ve karides sınıflandırma işleme makinesi, karides ve balık sınıflandırma makinesi, karides ve karides sınıflandırma makinesi
| Anahtar Kelime: | Deniz ürünleri ve karides sınıflandırma işleme makinesi, karides ve balık sınıflandırma makinesi, ka |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U6000xG5200xY2206mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1806kg |
1500KG Balık Karides sınıflandırma makinesi endüstriyel için çok amaçlı
| Anahtar kelime: | Maliyetten Tasarruf Edin Deniz Ürünleri Proses Ekipmanları Karides Sınıflandırma Makinesi Balık Ayır |
|---|---|
| Ana bileşenler:: | Rulman, Şanzıman, Motor, Basınçlı kap, Dişli, Pompa |
| Boyut(L*W*H): | U6000xG5200xY2200mm |
Deniz ürünleri Karides işleme sınıflandırıcı Otomatik hızlı balık karides boyutu sınıflandırıcı Karides üretim hattı tarama makinesi
| Anahtar Kelime: | Deniz ürünleri Karides işleme sınıflandırıcı Otomatik hızlı balık karides boyutu sınıflandırıcı Kari |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U6000xG5200xY2203mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1803kg |
Çok fonksiyonel karides sınıflandırma makinesi
| Anahtar kelime: | 20 Yıllık Deneyim Balık Tasnif Makinesi Balık Ayırıcı Balık Boyutlandırıcı Balık Sınıflandırıcı |
|---|---|
| Ana bileşenler:: | Rulman, Şanzıman, Motor, |
| Boyut(L*W*H): | U6000xG5200xY2200mm |
380V 50Hz Karides Sınıflandırma Makinesi Karides Boyutlandırma için Çok Fonksiyonlu
| Anahtar kelime: | 20 Yıllık Deneyim Karides Ayırma Karides Boyutlandırma Karides Süzme Karides Sınıflandırıcı |
|---|---|
| Boyut(L*W*H): | U6000xG5200xY2200mm |
| Üretim Kapasitesi: | 1500kg-1800kg |
Entegre karides ve balık temizleme makinesi üretim hattı Özel büyük tambur karides sınıflandırma makinesi
| Anahtar Kelime: | Entegre karides ve balık temizleme makinesi üretim hattı Özel büyük tambur karides sınıflandırma mak |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U6000xG5200xY2205mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1805kg |
Endüstriyel Havuç Patates Çamaşır Makinesi Çoklu Sınırlı Korrozyona Karşı
| anahtar kelime:: | Endüstriyel Patates Havuç Sebze Temizleme Hattı Ananas Meyve Kabarcık Yıkayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U4200xG1600xY1209mm |
Tamamen otomatik gıda kalitesi paslanmaz çelik karides 18 rulo davul grader
| Anahtar Kelime: | Tamamen otomatik gıda kalitesi paslanmaz çelik karides 18 rulo davul grader |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U6000xG5200xY2207mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1807kg |

