Tüm ürünler
-
Karides Kafa Alma Makinesi
-
Karides Soyma Makinesi
-
Karides Sınıflandırma Makinesi
-
Balık sınıflandırma makinesi
-
Karides Pişirme Makinesi
-
Karides kesme makinesi
-
Karides Temizleme Makinesi
-
Balık Derisi Yüzme Makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık Bağırsak Makinası
-
Balık Yıkama Makinesi
-
Balık Ölçekleme Makinesi
-
Kırık yıkama makinesi
-
Islatma Makinesi
-
Karides İşleme Makinesi
-
Balık İşleme Makinesi
anahtar kelimeler [ platform fish processing line ] eşleşme 7 Ürünler.
Paslanmaz çelik 304 Balık işleme hattı Montaj hattı Platform Balık başını kesme üretim hattı tablosu
| anahtar kelime:: | Balık işleme üretim hattı montaj hattı platformu Balık başını kesme üretim hattı tablosu |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1552mm |
3.03KW Balık İşleme Üretim hattı Montaj Platformu Balık başını kesme Üretim hattı Tablosu
| anahtar kelime:: | Balık işleme üretim hattı montaj hattı platformu Balık başını kesme üretim hattı tablosu |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1553mm |
Karides ve Balık İşleme Makinesi Çok kişilik İşleme Akış Platformu
| anahtar kelime:: | Balık ve karides işleme platformu Çok kişilik işleme akış platformu |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U10000xG1150xY1551mm |
Balık kesme makinesi üretim hattı Balık işleme platformu özelleştirilebilir
| anahtar kelime:: | Balık kesme makinesi üretim hattı Balık işleme platformu özelleştirilebilir |
|---|---|
| Malzeme:: | Paslanmaz çelik 304 |
| Boyut(L*W*H):: | U1550xG800xY1457mm |
3P Erozyon Karşıtı Balık Kafası Kesme Makinesi Çok Kullanımlı 200-400kg/Saat
| anahtar kelime:: | En Son Balık Kesme Makinesi Üretim Hattı Balık İşleme Platformu Balık Kafası Kesici |
|---|---|
| Bıçağın Yüksekliği: | ayarlanabilir olabilir |
| Görev: | Balık, deniz ürünleri, sebze vb. |
Balık karidesleri Üretim tesisi üretim hattı besleyici elektrikli hammaddeler dökme platformu Fabrika doğrudan satış
| Anahtar Kelime: | Balık karidesleri Üretim tesisi üretim hattı besleyici elektrikli hammaddeler dökme platformu Fabrik |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U2100xG1560xY1301mm |
| Güç: | 2.21KW |
Balık karidesleri Üretim tesisi üretim hattı besleyici elektrikli hammaddeler dökme platformu Fabrika doğrudan satış
| Anahtar Kelime: | Balık karidesleri Üretim tesisi üretim hattı besleyici elektrikli hammaddeler dökme platformu Fabrik |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U2100xG1560xY1303mm |
| Güç: | 2.23 kw |
1

