Tüm ürünler
-
Karides Kafa Alma Makinesi
-
Karides Soyma Makinesi
-
Karides Sınıflandırma Makinesi
-
Balık sınıflandırma makinesi
-
Karides Pişirme Makinesi
-
Karides kesme makinesi
-
Karides Temizleme Makinesi
-
Balık Derisi Yüzme Makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık kesme makinesi
-
Balık Bağırsak Makinası
-
Balık Yıkama Makinesi
-
Balık Ölçekleme Makinesi
-
Kırık yıkama makinesi
-
Islatma Makinesi
-
Karides İşleme Makinesi
-
Balık İşleme Makinesi
anahtar kelimeler [ iso seafood sorting machine ] eşleşme 34 Ürünler.
ISO 1500KG Deniz ürünleri sıralama makinesi, çok fonksiyonel balık boyutu sıralayıcı
| Anahtar kelime: | Yüksek Hassasiyetli Balık Boyutu Sıralayıcısı Karides Boyutu Ayırma Makinesi Deniz Ürünleri Ayırma M |
|---|---|
| Boyut(L*W*H): | U6000xG5200xY2200mm |
| Çekirdek garantisi: | 1 yıl |
Paslanmaz çelik karides işleme ve sıralama makinesi Deniz ürünleri sıralama makinesi
| Anahtar Kelime: | Paslanmaz çelik karides işleme ve sıralama makinesi Deniz ürünleri sıralama makinesi |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U6000xG5200xY2204mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1804kg |
380V 50Hz Deniz Meyveleri Sıralama Makinesi, Çoklu Sahne Karides Boyutlandırma Makinesi
| Anahtar kelime: | Vannamei için Otomatik Ayırma Makinesi Otomatik Ebatlama Makinesi Otomatik Ayırıcı |
|---|---|
| Boyut(L*W*H): | U6000xG5200xY2200mm |
| U6000xG5204xY2200mm: | 1500kg-1800kg |
Endüstriyel SUS304 Balık Sınıflandırma Makinesi, Multiscene Deniz Ürünleri Sınıflandırma Makinesi
| anahtar kelime:: | Verimli Balık Ayırma Makinesi Balık Özellikleri Eleme Makinesi |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U6000xG4001xY2200mm |
| Ağırlık:: | 1200 kilo |
Deniz ürünleri balık ve karides işleme tesisi balık boyutu sıralama makinesi balık boyutu sıralama makinesi
| Adı: | Deniz ürünleri balık ve karides işleme tesisi balık boyutu sıralama makinesi balık boyutu sıralama m |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Rulman, Şanzıman, Motor, Basınçlı kap, Dişli, Pompa |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2023 |
Akıllı 304 paslanmaz çelik güvenilir karides sınıflandırma makinesi deniz ürünleri endüstrisi karides sınıflandırma makinesine uygun
| Adı: | Akıllı 304 paslanmaz çelik güvenilir karides sınıflandırma makinesi deniz ürünleri endüstrisi karide |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Rulman, Şanzıman, Motor, Basınçlı kap, Dişli, Pompa |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2023 |
Deniz ürünleri proses ekipmanları karides yıkama sınıflandırma makinesi Karides soyma için otomatik karides sıralama makinesi
| anahtar kelime:: | Deniz ürünleri proses ekipmanları karides yıkama sınıflandırma makinesi Karides soyma için otomatik |
|---|---|
| Malzeme:: | Paslanmaz çelik 304 |
| Kesinlik: | Yüksek |
Karides Ayırıcı Deniz ürünleri işleme yönelik yüksek hassasiyetli karides ayırma makinesi
| Adı: | Karides Ayırıcı Deniz ürünleri işleme yönelik yüksek hassasiyetli karides ayırma makinesi |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Rulman, Şanzıman, Motor, Basınçlı kap, Dişli, Pompa |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2023 |
Deniz ürünleri işleme malzemeleri Karides sınıflandırma makinesi Karides boyutu otomatik sınıflandırma makinesi
| anahtar kelime:: | Deniz ürünleri işleme malzemeleri Karides sınıflandırma makinesi Karides boyutu otomatik sınıflandır |
|---|---|
| Boyut(L*W*H):: | U6000xG4000xY2203mm |
| Ağırlık:: | 1203 kilo |
Karidesleri soymak için otomatik karides sınıflandırma makinesi taze karides yıkama yuvarlama sınıflandırma makinesi karides sınıflandırıcı
| Anahtar Kelime: | Karidesleri soymak için otomatik karides sınıflandırma makinesi taze karides yıkama yuvarlama sınıfl |
|---|---|
| Boyut ((L*W*H): | U6000xG5200xY2201mm |
| Üretim kapasitesi: | 1500kg-1801kg |

